هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد

رشد موهای زائد در تمام قسمت های بدن وجود داشته و تراکم آن در برخی نقاط بیشتر و در برخی دیگر کمتر است. وجود این قبیل موهای اضافی، برای هیچ کس خوشایند نیست به همین دلیل، هر کس با روشی قصد دارد که از شر موهای زائد بدنش خلاصی یابد. مسلما  بهترین روش، روشی است که:

۱-   بتواند ریشه موهای زائد را از بین برده و به عبارت دیگر آن ها را ریشه کن کند.

۲-   کمترین عارضه را برای پوست داشته باشد.

۳-   استفاده از آن بدون درد و یا کمترین درد را داشته باشد.

۴-   هر فرد به راحتی خودش بتواند به کمک آن روش، بدون دردسر، موهای زائد بدن خود را حذف کند.

۵-   از نظر هزینه نیز، مقرون به صرفه باشد.

روش های بسیاری برای این منظور ابداع گردیده است که هم اکنون، روش لیزر درمانی، محبوبیت بیشتری را به دست آورده به گونه ای که افراد زیادی علاقمند به حذف موهای زائد خود از طریق لیزر شده اند. در این زمینه، تکنولوزی مثل همیشه، بهترین خدمات را برای مشتریان این روش اعمال کرده است بدان معنا که علاوه بر ساخت دستگاه های لیزر کلینیک، دستگاه لیزر خانگی نیز تولید شده است تا هر کس به سلیقه خودش، نوع روش لیزر موهای زائد را انتخاب کند.

نکته بسیار مهم که آمار اخیر نشان داده است، استقبال مردم از دستگاه های لیزر خانگی است و حتما این مسئله برای شما نیز جالب خواهد بود. علت این امر را در چند مورد می توان خلاصه نمود:

۱-   در کار با لیزر خانگی، انجام لیزر توسط خود فرد صورت می گیرد در نتیجه احساس راحتی دارد ولی در لیزر کلینیکی چون لیزر باید توسط متخصص انجام شود، بسیار از افراد از این بابت ناراحت هستند.

۲-   مهمترین جنبه برتری لیزر موهای زائد بدن با لیزر خانگی نسبت به لیزر کلینیکی، بحث هزینه هست. در روش لیزر خانگی، شما فقط باید هزینه خرید یک دستگاه لیزر خانگی را پرداخت کرده و پس از آن، می توانید از این دستگاه برای لیزر موهای زائد تمام قسمت های بدن کمک بگیرید ولی در روش لیزر کلینیکی، شما برای لیزر موهای زائد یک قسمت از بدن، باید به تعداد جلسات تعیین شده، هزینه جلسات، رفت آمد، حق ویزیت و… را پرداخت کنید و برای سایر نقاط بدن نیز هزینه هایی دیگر متناسب با نظر متخصص در نظر گرفته می شود.

۳-   با توجه به این که قدرت لیزر خانگی کمتر از لیزر کلینیکی است لذا احتمال بروز عارضه پوستی و در نتیجه هزینه درمان پوست ناشی از لیزر، حذف خواهد شد.

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید