موهای زائد زیر بغل را با لیزر حذف کنید

۱۸ بهمن, ۱۳۹۶

همه بدن ما دارای موهای زائد هستند ولی تراکم این موها در نواحی مختلف بدن با یکدیگر متفاوت است. یکی از قسمت های بدن که در آن قسمت، رشد موهای زائد، بیشتر و متراکم تر است، نواحی زیر بغل است. موهای زائد در زیر بغل، با سرعت زیادی رشد می کنند و همین مسئله بسیار آزار دهنده است به گونه ای که افراد، علاقمند به ریشه کن کردن این موهای زائد هستند تا از دست آن ها رها شده و شاهد رشد مجدد مو در این قسمت نباشند. با ابداع روش لیزر درمانی و ورود لیزرهای خانگی به بازار، توجه مردم به این روش بیشتر شده و با توجه به کارایی  آن در حذف موهای زائد زیر بغل، اکثرا علاقه به استفاده از روش لیزر برای حذف موهای زائد زیر بغل خود دارند.

دانستنی های مهم در مورد لیزر موهای زائد زیر بغل

۱-   استفاده از لیزر و لیزرهای خانگی به منظور حذف موهای زائد زیر بغل، نه تنها عوارضی ندارد بلکه باعث ریشه کن شدن موها در این قسمت شده و همین مسئله منجر می شود که تعرق بدن در زیر بغل کمتر شده و فرد احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

۲-   شما در یکبار استفاده از لیزر، نمی توانید شاهد حذف کامل و همیشگی موهای زیائد زیر بغل باشید. بلکه باید بستگی به نوع مو (ضخامت و نازکی مو) و همچنین تراکم موها در این قسمت، چند بار از لیزر درمانی استفاده کنید تا پس از مدتی، رشد موهای زائد در زیر بغل کند و سپس متوقف شود.

۳-   شاید این ذهنیت برای شما ایجاد شده باشد که لیزر موهای زیر بغل، با درد همراه است. لازم به ذکر است که شما چه با لیزر کلینیک و چه با لیزر خانگی، هیچ گونه دردی در زیر بغل خود حس نخواهید کرد.

۴-   شاید شما گمان کنید که لیزر موهای زائد زیر بغل منجر می شود که به بافت های لنفاوی این ناحیه آسیب وارد شود و همین موضوع منجر به ترس شما شود. بهتر است بدانید که لیزر، به حدی در بدن نفوذ نمی کند که به این بافت ها آسیب بزند به ویژه در مورد لیزرهای خانگی که با پالس نوری عمل می کند، قدرت پالس به حدی است که تنها وارد پوست شده و به قسمت های عمقی تر نفوذ نمی کند.

۵-   جالب است بدانید که زمانی که شما موهای زائد زیر بغل خود را با لیزر حذف می کنید، نه تنها موجب ریشه کنی موها در این قسمت می شوید بلکه به مرور زمان تیرگی زیر بغل رفع شده و پوست شما روشن می شود.

لیزر خانگی
درباره homeuselaser

وب سایت رسمی فروش تمامی برندهای لیزر خانگی در سراسر ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 8 + 12 =

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید