معایب رفع موهای زائد بدن با لیزر خانگی

۵ اسفند, ۱۳۹۶

با توجه به این که همه ما با وجود موهای زائد در بدن خود روبرو هستیم و تراکم این موها در افراد مختلف متفاوت است، این مسئله برای همه افراد اهمیت دارد که از چه روش هایی برای این منظور استفاده شود. در طول سالیان مختلف، روش های مختلف جهت حذف موهای زائد بدن و در نتیجه زیبایی پوست ابداع شده اند که هر روش، مزایا و معایب خود را دارد. هدف هر روش جدید در این راستا این است که معایب روش قبلی را از بین برده و کارایی آن بالا باشد. لذا در زمان انتخاب راهی برای حذف موهای زائد بدن، گزینه ای باید انتخاب شود که بیشترین مزیت و کمترین معایب را داشته و تاثیر آن ماندگار و بدون عارضه پوستی باشد. لیزر موهای زائد بدن، جدیدترین روشی است که با سوزاندن فولیکول موهای زائد، رشد آن ها را به شدت کند و حتی می تواند متوقف کند. برای لیزر درمانی، دو روش لیزر درمانی کلینیکی و لیزر های خانگی وجود دارد. با توجه به این که لیزرهای خانگی توسط خود فرد اعمال شده و شما می توانید در هر زمان و مکان از این وسیله استفاده کنید، به همین دلیل در سال های اخیر، محبوبیت بیشتری را نسبت به لیزرهای کلینیک به دست آورده اند. هر چند که مزیت های لیزر خانگی به مراتب بیشتر از لیزرهای کلینیکی است ولی به هر حال معایبی نیز دارد که در این مقاله بیان خواهیم نمود.

معایب لیزرهای خانگی در حذف موهای زائد بدن

۱-   مدت زمان حذف موهای زائد بدن با کمک لیزرهای خانگی، طولانی تر از لیزرهای کلینیکی است. زیرا در لیزرهای خانگی از پالس های نوری استفاده می شود. درست است که پالس نوری برخلاف لیزر، تاثیر مضری ندارد ولی به هر حال شدت تاثیر آن کمتر بوده و نیاز به تعداد جلسات بیشتری برای حذف موهای زائد توسط لیزر خانگی خواهد بود.

۲-   مسئله بعدی، هزینه خرید این دستگاه هاست. مسلما خرید لیزرهای خانگی، گران قیمت هستند و همین امر باعث می شود که افراد در زمان خرید، دچار مشکل شوند البته اگر به این موضوع توجه داشته باشید که یکبار هزینه برای خرید لیزر خانگی مساوی است با حذف موهای زائد بدن به صورت رایگان در سال های طولانی، متوجه خواهید شد که خرید لیزر خانگی به صرفه تر از هزینه لیرزهای کلینیکی خواهد بود.

۳-   با توجه به این که لیزرهای خانگی توسط هر شخص استفاده می شود لذا در صورتی که شما آموزش استفاده از آن را که معمولا در قالب یک ویدیو کنار دستگاه ارائه می شود، سپری نکرده باشید، به دلیل نداشتن آگاهی، ممکن است به پوست خود آسیب بزنید.

لیزر خانگی ,
درباره homeuselaser

وب سایت رسمی فروش تمامی برندهای لیزر خانگی در سراسر ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج − 2 =

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید