لیزر خانگی روشی مناسب در زیبا سازی پوست

۱۵ آبان, ۱۳۹۶

وجود موهای زائد بر روی بدن، همیشه برای همه ناخوشایند بوده است و به همین دلیل به دنبال روش هایی هستند که بتوانند از شر این موها خلاص شوند. با گذر زمان، هر بار روشی به کمک انسان ها آمده که نسبت به روش های دیگر، برتری داشته است. اخیرا برترین روشی که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته و منجر به کم شدن موهای زائد و رشد دیر هنگام آن ها می شود، روش لیزر درمانی است.

قبلا هر کس برای لیزر درمانی، به کلینیک های موجود مراجعه می نمود و این عمل به کمک فرد متخصص صورت می گرفته ولی فناوری به کمک انسان ها آمده و در کنار ساخت دستگاه لیزر مخصوص کلینیک، لیزرهای خانگی را نیز طراحی نموده است تا هر کس تمایل به انجام لیزر موهای زائد بدن توسط خود دارد، به راحتی و در هر زمان بتواند در منزل خود، از این دستگاه استفاده نماید.

ویژگی های لیزر خانگی

حتما این سوال برای شما پیش خواهد آمد که تفاوت این دو نوع لیزر چیست و کدام یک نسبت به دیگری برتری دارد. اگر بخواهیم به برخی از مهمترین ویژگی های لیزر خانگی اشاره کنیم، لازم به ذکر است که:

۱-   برای مراجعه به کلینیک، شما باید وقت قبلی داشته باشید و حتی نیاز است که نیمی از روز خود را برای این منظور صرف کنید. در صورتی که اگر شما از لیزر خانگی استفاده کنید، هر زمان که وقت اضافه داشته باشید می توانید خودتان با حوصله، لیزر موهای زائد بدن را انجام دهید.

۲-   بحث بسیار مهم برای همه افراد، هزینه هایی است که برای این منظور باید در نظر گرفته شود. زمانی که شما لیزر خانگی را خریداری می کنید، یکبار برای این منظور هزینه کرده و از این پس می توانید برای همیشه به صورت رایگان، لیزر موهای زائد بدن خودرا انجام دهید ولی در مورد لیزر در کلینیک، شما هر بار باید هزینه جلسه های درمانی را پرداخت نمایید که در کنار هزینه های رفت و آمد، هزینه زیادی خواهد شد.

۳-   در لیزرهای خانگی شما می توانید عدسی را عوض کرده و در نتیجه برای قسمت های مختلف بدن، از آن استفاده نمایید.

۴-   نکته بسیار مهم در مورد دستگاه لیزر خانگی این است که در این دستگاه، در واقع به جای لیزر، پالس نوری وجود دارد که براساس نوع کاربرد، با شدت مختلف به قسمت مورد نظر تابیده شده و فولیکول مو را گرم می کند این گرما باعث سوختن فولیکول مو شده و در نتیجه موی زائد حذف می شود. با توجه به این که در لیزرهای خانگی از پالس نوری استفاده می شود، به همین دلیل قدرت آن کمتر از لیزرهای موجود در کلینیک است و علتش این است که چون افراد معمولی از این دستگاه استفاده می کنند، به بدنشان آسیب نزنند.

لیزر خانگی ,
درباره homeuselaser

وب سایت رسمی فروش تمامی برندهای لیزر خانگی در سراسر ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 × سه =

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید