لیزر جوانسازی پوست

لیزر جوانسازی پوست

پیری، یکی از مراحل زندگی همه انسان هست و راه فراری برای آن وجود ندارد. اما متاسفانه برخی از افراد دچار پیری زودرس می شوند به این معنا که پوست آن ها، زودتر از سن پیری، پژمرده شده و چروکیده می گردد و این حالت بیشتر زمانی زجرآور خواهد بود که علائم پژمردگی پوست، در چهره نیز دیده شود. درست است که نمی توان مانع رسیدن پیری شد ولی می توان آن را با مراقبت از پوست، به تاخیر انداخته و پوست خود را شاداب نگه داشت. قبل از هر چیز، چند عامل مهم که در چروکیده شده و پیر شدن پوست دخالت دارند را بیان می کینم:

۱-   افزایش سن سلول های بدن و در نتیجه عدم توانایی در ساخت کلاژن

۲-   استرس های روحی و روانی

۳-   شرایط محیطی همانند تابیدن نور خورشید به پوست

۴-   تغذیه نامناسب

۵-   و البته نوع پوست و کیفیت اولیه آن نیز بر مدت زمان شاداب ماندن پوست تاثیر دارد.

اما سوال اینجاست که اگر برخلاف تمام مراقبت هایی که از پوست به عمل آمد، باز هم آثار از بین رفتن طراوت در پوست دیده شد، چه باید کرد.

همه ما می دانیم که قبل از وقوع هر حادثه ای باید به فکر پیشگیری بود ولی به هر حال باید از راهکارهای جبران حادثه در زمانی که ناخواسته رخ می دهد، آگاهی داشت. در مورد درمان چروکیدگی و پژمردگی صورت نیز، راهکارهای مختلفی وجود دارد که اخیرا، لیزر درمانی به کمک آمده و در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن، منجر به جوانسازی پوست می شود.

نحوه جوانسازی پوست با لیزر

در پوست ما ماده ای به نام کلاژن وجود دارد که منجر به طراوات و شادابی پوست می گردد لذا کم شدن کلاژن باعث می شود که پوست خشک شده و به مرور زمان، دچار بافت های فرسوده شود که این فرسودگی به صورت پیری خود را نمایان می کند. زمانی که لیزر به پوست چروکیده تابید می شود، ابتدا لایه رویی پوست که آسیب دیده، تخریب می شود. همین امر سبب تحریک سلول های تازه به تولید کلاژن شده و در نتیجه بافت پوست با چند جلسه لیزر درمانی، ترمیم می شود.

مهمترین مزیت های جوانسازی پوست با لیزر

۱-    کارایی بسیار بالا حتی در مورد پوست هایی که بخش عمده شادابی خود را از دست داده اند.

۲-   تاثیر گذاری ماندگار

۳-   هزینه مناسب نسبت به عملکردی که ارائه می کند.

۴-   تاثیر لیزر تنها بر روی نقطه مورد نظر از پوست بدون آسیب به قسمت های دیگر

 

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید