راهکارهایی جهت کاهش درد لیزر موهای زائد بدن

۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷

در مسئله زیبایی و حذف موهای زائد بدن همیشه به دنبال روش هایی هستیم که بتوانیم در کمترین زمان ممکن و با بهترین عملکرد، از شر این موهای اضافی در بدن خود خلاص شده و آن ها را ریشه کن کنیم. در سال های اخیر روش لیزر درمانی به عنوان موثرترین و بهترین روش معرفی شده است که بدون هیچ گونه عارضه ای می تواند موهای زائد بدن را حذف نماید. برای این منظور افراد می توانند از لیزرهای کلینیک و یا لیزرهای خانگی استفاده نمایند اما نکته بسیار مهم در این زمینه درد ناشی از لیزر موهای زائد بدن است. این سوال همیشه برای افراد پیش می آید که آیا لیزر پوست درد دارد و یا خیر. در پاسخ به این سوال باید بیان نمود که میزان درد لیزر موهای زائد بدن بستگی به قدرت سیستم خنک کننده دستگاه لیزر دارد که هر چه کارایی این قسمت از دستگاه بهتر باشد مسلما درد ناشی از لیزر هم کمتر خواهد بود. اما در هر صورت جهت کاهش درد ناشی از لیزر ما چند راهکار را ارائه خواهیم نمود:

۱-   به خانم ها توصیه می شود که در طول دوران قاعدگی ماهانه به هیچ عنوان لیزر موهای زائد بدن و لیزر پوست را انجام ندهند. زیرا در این مدت سطح هورمون های بدن تغییر کرده و فرد به درد حساسیت بیشتری دارد.

۲-   روز قبل از لیزر حتما استراحت کافی داشته و به اندازه کافی بخوابید زیرا در غیر این صورت سیستم عصبی شما تحریک شده و گیرنده های درد حساس تر خواهند شد.

۳-   با توجه به این که نوشیدنی های کافئین دار موجب حساسیت بیشتر به درد می شود لذا از ۲۴ ساعت قبل از لیزر موهای زائد بدن به هیچ عنوان قهوه و این قبیل نوشیدنی ها را مصرف نکنید.

۴-   می توانید چند دقیقه قبل از لیزر پوست کیسه یخ را در موضع مورد نظر قرار داده و بعد از لیزر نیز همین عمل را انجام دهید.

۵-   با توجه به این که همیشه نوشیدن آب به انسان آرامش می دهد لذا چند ساعت قبل از لیزر حتما یک بطری آب بنوشید.

۶-   اگر قرار است از دستگاه لیزر خانگی استفاده کنید لذا در انتخاب دستگاه دقت داشته باشید که سیستم خنک کننده دستگاه قوی باشد.

۷-   توصیه می شود که قبل از لیزر کردن حتما موهای زائد بدن را تا حدی کوتاه نمایید تا در زمان لیزر این عمل بهتر و با درد کمتری انجام شود.

لیزر خانگی ,
درباره homeuselaser

وب سایت رسمی فروش تمامی برندهای لیزر خانگی در سراسر ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 16 − 8 =

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید