درباره لیزر موهای صورت چه می دانید

۱۳ مرداد, ۱۳۹۷

همان گونه که اندام های بدن دارای موهای زائد هستند، صورت هر فرد چه خانم و چه آقا نیز موی زائد دارد. این موها در خانم ها همیشه آزار دهنده نیستند زیرا برخی از خانم ها موهای روشن و زرد رنگ دارند که در حالت عادی پیدا نیست ولی خانم هایی که موهای صورتشان مشکی است از این مسئله رنج می برند به ویژه اگر سرعت رشد موهای زیاد باشد، مجبور هستند با فاصله کوتاه به آرایشگاه مراجعه کنند به همین دلیل به دنبال روشی می گردند که میتوانند از شر این موها راحت شوند. این مسئله در مورد آقایان هم وجود دارد. از این رو افراد به دنبال روش هایی هستند که یا موهای صورت را ریشه کن کنند و یا این که سرعت رشد آن ها را به شدت کند نمایند. یکی از روش های بسیار کارآمد، لیزر درمانی است

مکانیسم عمل لیزر بر موهای صورت

اساس کار این روش، از بین بردن فولیکول مو است. لیزرها دارای پالس های نوری متفاوتی هستند که شدت اشعه های نوری بسته به نوع پوست و ریشه مو برای افراد مختلف متفاوت است. هنگامی که لیزر به فولیکول مو می تابد، بر رنگدانه ها تاثیر گذاشته و آن ها را از بین می برد. حال زمانی که شما به پزشک مراجعه می کنید، به شما می گوید که لیزر درمانی باید در چند جلسه صورت گیرد علت این امر این است که  برخی تارهای مو هنوز رشد نکرده اند و زیر پوست مخفی هستند در نتیجه در زمان لیزر درمانی، اشعه های لیزر بر روی آن ها تاثیر نمی گذارد. در نتیجه پند روز بعد شما شاهد مو در صورت هستید که این موها همان موهای نهفته هستند به همین دلیل باید لیزر درمانی مجددا صورت گیرد.

چند نکته در مورد لیزر موهای صورت

۱-   این روش به صورت قطعی موهای صورت را ریشه کن نمی کند بلکه موهای را نازک نموده و تراکم آن ها را به شدت کاهش می دهد.

۲-   یکی از روش های بسیار مناسب برای داشتن ریش های زیبا، لیزر موهای صورت است. همان گونه که گفتیم این روش موهای صورت را نازک می کند در نتیجه مرتب کردن آن ها بهتر صورت می گیرد.

۳-   در زمان لیزر درمانی ابتدا باید بدانید که شما گزینه مناسب برای آن کار هستید یا نه که پزشک معالج باید تشخیص دهد. به طور کلی افرادی که پوست روشن و موی سیاه دارند گزینه مناسب برای این کار هستند.

لیزر خانگی ,
درباره homeuselaser

وب سایت رسمی فروش تمامی برندهای لیزر خانگی در سراسر ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 12 + هشت =

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید