درباره دستگاه های لیزر خانگی بیشتر بدانید

۲ تیر, ۱۳۹۷

بشر همیشه با مسئله موهای زائد بدن خود مشکل داشته است و با گذر زمان، روش های مختلفی برای حذف این قبیل موها، در اختیار انسان ها قرار گرفته است. هر روش، معایب و مزایایی دارد و ابداع راهکارهای جدید، به منظور کارایی بیشتر و رفع مشکلات راه های قبلی صورت می گرفته است. در سال های اخیر، بهترین روشی که بیشترین کارایی و کمترین عرضه را در حذف موهای زائد بدن دارد، لیزر درمانی است. در لیزر درمانی، امواج لیزر به فولیکول مو تابیده شده و منجر به سوختن ریشه مو می شود. با این کار، پس از مدتی، رشد موهای زائد بدن کم شده و حتی به طور کامل متوقف می شود.

لیزر موهای زائد بدن، هم در کلینیک های حرفه ای توسط متخصص صورت می گیرد و هم این که شما می توانید یک دستگاه لیزر خانگی را خریداری کرده و خودتان بتوانید در هر زمان، موهای زائد بدن را لیزر کنید. اگر قصد خرید لیزر خانگی را دارید، باید به چند نکته توجه داشته باشید:

۱-   قبل از خرید دستگاه لیزر خانگی، ابتدا به پزشک متخصص مراجعه کنید تا متناسب با نوع پوست شما و موهای زائد بدن، از میان برندهای موجود، بهترین نوع دستگاه لیزر خانگی را به شما معرفی کند و شاهد عملکرد بالای دستگاه لیزر باشید.

۲-   پس از خرید دستگاه لیزر خانگی، قبل از استفاده، ابتدا باید ویدیوی آموزشی آن را مشاهده کنید تا با نحوه استفاده از دستگاه آشنا شوید و همچنین باید به طور کامل، دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کنید تا با نکات مهم در استفاده از این لیزر خانگی، آشنا شوید.

۳-   هر دستگاه لیزر خانگی، حتما باید مجهز به عینک و دستکش مخصوص باشد تا در زمان استفاده از آن، این وسایل استفاده شوند و به چشم و پوست دستتان شما آسیب وارد نشود.

۴-   با توجه به این که در دستگاه های لیزر خانگی برخلاف لیزرهای کلینیکی، از پالس های نوری استفاده می شود، لذا قدرت لیزر خانگی کمتر بوده و به همین دلیل دوره درمان، طولانی تر خواهد بود و شما باید به این مسئله توجه داشته باشید.

۵-   دستگاه هایی را خریداری کنید، که قابلیت تنظیمات آن بیشتر بوده و هچنین چند کاره باشند. با این انتخاب، نه تنها می توانید شدت دستگاه را برای حذف موهای زائد قسمت های مختلف بدن تنظیم کنید بلکه امکان استفاده از لیزر خانگی برای زیباسازی پوست هم وجود خواهد داشت.

۶-   معمولا هر دستگاه لیزر خانگی، سری های مختلفی دارد که هر سری، مساحت تحت پوشش متفاوتی دارند. برای مثال زمانی که از لیزر، به منظور حذف موهای زائد ابرو استفاده می شود، باید از سری با مساحت کمتر استفاده شود زیرا این قسمت، مساحت کمتری دارد.

لیزر خانگی , ,
درباره homeuselaser

وب سایت رسمی فروش تمامی برندهای لیزر خانگی در سراسر ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 + 12 =

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید