دانستنی های مهم در مورد لیزر موهای زائد بدن – قسمت دوم

۵ تیر, ۱۳۹۷

با توجه به این که لیزر موهای زائد بدن امروزه به عنوان بهترین روش های حذف موهای زائد شناخته شده و در میان مردم اعتبار بیشتری به دست آورده است و از طرف دیگر با توجه به این که اکثریت مردم بیشتر به استفاده از لیزرهای خانگی علاقمند هستند، لذا توصیه می کنیم که قبل از انتخاب لیزرهای خانگی برای حذف موهای زائد، نکات و مطالبی را در نظر بگیرید. در ادامه قسمت قبل، در این مقاله نیز به ادامه این مبحث می پردازیم.

۷- توجه داشته باشید که اگر شما داروهایی را مصرف می کنید که منجر به حساس شدن پوست به ویژه در برابر نور می شود، اگر قصد دارید از لیزر به ویژه لیزر خانگی برای حذف موهای زائد استفاده کنید، حتما باید قبل از آن، با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت عدم بروز مشکل، لیزر درمانی را انتخاب کنید.

۸- یکی از مواردی که بر روی طول دوره درمانی برای حذف موهای زائد به کمک لیزر تاثیر می گذارد، عوامل موثر بر رشد موهای زائد است. برای مثال اگر شما یکی از افرادی هستید که مشکل هورمونی دارید و همین مسئله منجر به افزایش رشد موهای زائد بدنتان می شود، نباید انتظار داشته باشید در مدت کوتاهی موفق به ریشه کن کردن موهای زائد بدن خود شوید.

۹- نکته بسیار مهم در لیزر موهای زائد بدن این است که با توجه به حساس شدن پوست پس از لیزر، تا مدتی که پزشک متخصص تعیین می کند، پوست شما نباید در معرض نور و آفتاب قرار گیرد.

۱۰- در صورتی که بر روی پوست شما در محلی که قصد دارید موهای زائد بدن را حذف کنید، بیماری پوستی واگیردار وجود دارد، تا زمانی که بیماری درمان نشده، دستگاه لیزر خانگی را بر روی آن قسمت از پوست به کار نبرید زیرا در این صورت دستگاه شما آلوده به عامل بیماری خواهد شد.

۱۱- برخی از افراد در استفاده از لیزر خانگی برای حذف موهای زائد بدن، گمان می کنند که این روش دردآور است و به همین دلیل در انتخاب روش حذف موهای زائد، دچار تردید می شوند. لازم به ذکر است که لیزر خانگی دردی نداشته و تنها ممکن است کمی پوست را ملتهب کند که این حالت پس از چند روز رفع خواهد شد.

۱۲- اگر قصد دارید از لیزر برای حذف موهای زائد خود استفاده کنید، حتما از یک ماه قبل از لیزر تا یک ماه پس از آن، نباید از روش های دیگر حذف مو همانند بند انداختن، موکن و… استفاده کنید.

۱۳- همه موهای زائد بدن را نمی توان با لیزر حذف نمود. به طور کلی، لیزر برای افرادی اثر بخش است که پوستی روشن و موی زائد تیره دارند و افراد دارای موهای روشن، عملکرد خوبی را از لیزر شاهد نخواهند بود.

لیزر خانگی ,
درباره homeuselaser

وب سایت رسمی فروش تمامی برندهای لیزر خانگی در سراسر ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 12 + 1 =

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید