دانستنی های مهم در مورد لیزر موهای زائد بدن – قسمت اول

۱۲ اسفند, ۱۳۹۶

حتما شما یکی از افرادی هستید که قصد دارید برای حذف موهای زائد بدن خود، از روش لیزر درمانی استفاده کنید و در میان دو روش لیزر کلینیکی و لیزر خانگی، تصمیمی گرفته اید که یک لیزر خانگی خریدار کرده و بدون نیاز به شخص متخصص، هر زمان و در هر مکانی، عمل لیزر موهای زائد بدن خود را انجام دهید. در استفاده از این روش، باید به چند مطلب توجه داشت:

۱-   لیزر موهای زائد بدن، در یک جلسه، موهای زائد را حذف نخواهد کرد بلکه در صورت استفاده از لیزر خانگی، باید چند دوره با فاصله زمانی منظم، موهای خود را لیزر کنید تا به مرور زمان، رشد موها کم و حتی متوقف شود. در لیزر کلینیک، متخصص تعداد جلسات و زمان هر جلسه را تعیین می کند.

۲-   یکی از معیارهایی که تعیین کننده صلاحیت شما برای استفاده از لیزر  جهت رفع موهای زائد بدن است، رنگ پوست شماست. اگر پوست شما برای لیزر مناسب نباشد، حتما به پوست آسیب خواهد رساند. به طو کلی افراد دارای پوست تیره یا پوست برنزه، نباید بدون مشورت با متخصص، به سراغ لیزر برای حذف موهای زائد بدن خود بروند.

۳-   در بازار امروز، انواع مختلفی از دستگاه های لیزر خانگی وجود دارند که در هر یک از آن ها، شدت تابش پالس های نوری متفاوت بوده و در نتیجه تاثیر آن ها در حذف موهای زائد متفاوت است لذا قبل از خرید، حتما با پزشک متخصص مشورت کنید تا بهترین برند را متناسب با نوع پوست شما، معرفی کنند.

۴-   برخی از افراد با این سوال روبررو می شوند که آیا لیزر یا همان پالس های نوری روی بافت های بدن تاثیر می گذارند یا خیر. در جواب باید بیان کنیم که لیزر موهای زائد هیچ تاثیری بر روی بافت های بدن نداشته و فقط در پوست نفوذ می کند. حتی در مورد لیزرهای خانگی که پالس نوری به جای لیزر وجود دارد، مطئنا هیچ تاثیری روی بافت ها نخواهد داشت زیرا شدت آن کمتر است.

۵-   علی رغم این که هنوز از نظر علمی ممنوعیتی برای زنان باردار در لیزر موهای زائد بدن کشف نشده است ولی پزشکان توصیه می کنند که زنان باردار و شیرده، از لیزر برای موهای بدن خود استفاده نکنند.

۶-   یک نکته بسیار مهم در استفاده از لیزر خانگی این است که هر برند لیزر، یک ویدیوی آموزشی در استفاده از دستگاه دارد و شما باید قبل از لیزر موهای زائد بدن، حتما ویدیوی آموزشی را تماشا کنید تا طرز استفاده صحیح از لیزر خانگی را آموزش ببینید. همچنین دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کنید تا در صورت وجود نکته ای و یا ممنوعیتی در استفاده از آن، قبل از لیزر، از آن ها مطلع شوید.

لیزر خانگی
درباره homeuselaser

وب سایت رسمی فروش تمامی برندهای لیزر خانگی در سراسر ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 × 3 =

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید