چه عواملی تعیین کننده هزینه لیزر موهای زائد بدن هستند

۱۲ خرداد, ۱۳۹۷

یکی از معضلات که بشر همیشه با آن مواجه بوده است مسئله موهای زائد بدن است. در طول دوران روش های مختلفی جهت خلاصی از این موهای اضافه به بشر معرفی شده که هر یک نسبت به دیگری مزیت ها و معایب خاص خود را دارند. تلاش متخصصین پوست در این زمینه همواره بر این اصل بوده است که بتوانند روشی را ابداع نمایند که نسبت به تمامی روش های قبلی، کاربردی تر بوده و بتواند به بهترین شکل ممکن موهای زائد بدن را حذف و ریشه کن نماید. در این راستا متدهای مختلفی به کار برده شده است  و امروزه اعتقاد بر این است که لیزر موهای زائد بدن بهترین و سریع ترین راه ممکن بوده که قادر به ریشه کردن این قبیل موها خواهد بود.

در ابتدای ورود لیزر به کمک بشر، تنها امکان استفاده از آن در کلینیک های تخصصی وجود داشت تا این که متخصصین به دلیل استقبال مردم از این روش تصمیم گرفتند که با ساخت دستگاه های لیزر خانگی شرایط استفاده از این متد را برای مردم تسهیل بخشند. بنابراین اکنون دو روش در پیش روش شما قرار دارد؛ اول این که به کلینیک های تخصصی مراجعه کنید و دومین راه این است که از دستگاه های لیزر خانگی استفاده نمایید. سوای از تفاوت هایی که میان این دو وجود دارد ما در این مقاله به مقوله هزینه های لیزر موهای زائد بدن خواهیم پرداخت  تا از این منظر نیز بتوانید بهترین راه را انتخاب کنید.

فاکتورهای موثر بر هزینه لیزر موهای زائد بدن

۱-   زمانی که شما برای لیزر موهای زائد بدن به کلینیک های تخصصی مراجعه می کنید باید برای هر جلسه درمان هزینه ای را پرداخت نمایید ولی زمانی که  یک دستگاه لیزر خانگی خریداری می کنید درست است که همان ابتدا باید هزینه ای را برای خرید بپردازید ولی این دستگاه تا همیشه برای شما خواهد بود و هر زمان که بخواهید قادر به استفاده از آن خواهید بود. جالب تر این که دستگاه لیزر خانگی را چند نفر می توانند استفاده نمایند.

۲-   در لیزرهای کلینیکی به بحث هزینه های رفت و برگشت هم توجه داشته باشید به این معنا که در هر جلسه رفتن به کلینیک علاوه بر هزینه لیزر در آن جلسه باید هزینه رفت و برگشت به خانه را نیز لحاظ کنید.

۳-   از طرف دیگر در لیزرهای کلینیکی بستگی به نوع موهای زائد و تعداد جلسات مورد نیاز هزینه هایی که در نظر گرفته می شود متفاوت است.

لیزر خانگی ,
درباره homeuselaser

وب سایت رسمی فروش تمامی برندهای لیزر خانگی در سراسر ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 13 + 12 =

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید